GOOGLE NEWS, ADSENSE & SEO UYUMLU YEPYENİ BİR HABER SİTESİ İÇİN FİYATLARIMIZ

Biz deneyim ve tecrübelerimiz ile yola çıkarak, Google Haberler ve Adsense politikalarına uyumlu haber sitenizi hazırlayarak sizlere sunuyoruz.

HABER SİTESİ TEMASI + HOSTİNG + SOSYAL MEDYA, RSS VE GOOGLE OPTİMİZASYONU + HUKUKİ BİLDİRİMLER VE ŞABLONLAR BONUS OLARAK NE ŞEKİLDE HABER YA DA İÇERİKLER GİRMENİZ GEREKTİĞİ KONUSUNDA UZMAN BİLGİSİ HEPSİ TEK PAKETTE SİZLERLE.

BİR HABER SİTESİ AÇTIKTAN SONRA , AYLARCA SEO ÇALIŞMALARI VE GOOGLE NEWS + ADSENSE EDİNEBİLMEK İÇİN MİLYARLAR HARCAMANIZA GEREK YOK.

SEÇENEK 1 5.500 TL + KDV

SEÇENEK 2 5.000 TL + KDV

SEÇENEK 3 4.500 + KDV

ÖZEL TEMA İLE WEB SİTESİ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİN.

Tema seçimine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Sizin özel olarak düşündüğünüz bir web sitesi modeli varsa bize anlatın hayata geçirelim!

Ücretlendirme isteğinize göre tema seçimi doğrultusunda değişecektir.

Önemli; Site ve belirtilen çalışmalar için belirtilmiş ücrettir, reklam çalışmaları ve sosyal medya reklamı gibi çalışmalar ekstra ücret gerektirmektedir.

Gerçekleştirdiğimiz çalışmanın amacı sadece siz değerli girişimcilerin boşa zaman kaybını önlemek ve deneme yanılma yöntemi ile işe yaramayan yöntemlerden kendinizi ve sitenizi sıyırmaya yöneliktir. Boş ve gereksiz işlemlere milyarlar ödemeyin.

HİÇ BİR FİRMA YA DA SEO ŞİRKETİ SİTENİZİN GOOGLE NEWS PLATFORMUNA DAHİL EDİLECEĞİNİ YA DA ADSENSE ALABİLECEĞİNİ GARANTİ EDEMEZ.