VAROLAN HABER SİTENİZ GOOGLE NEWS PLATFORMUNA DAHİL EDİLEMİYOR MU? İLK SAYFADA ÇIKMA SORUNU MU YAŞIYORSUNUZ? ADSENSE HESABI ALAMIYOR MUSUNUZ?

ÜZÜLMEYİN! SİTENİZİ BİZE GÖNDERİN İNCELEYELİM, BÜTÜN EKSİKLERİ TESPİT EDEREK UZMANLARIMIZ TARAFINDAN İYİLEŞTİRELİM. SİZ SADECE BELİRTTİĞİMİZ ŞEKİLDE İÇERİKLERİNİZİ SİTENİZE EKLEYİN VE BAŞARI İÇİN SABREDİN. İSTEMENİZ DURUMUNDA EDİTÖR HİZMETİMİZ SİZİNLE!

prev next

WEB SİTENİZİ İNCELİYORUZ, EĞER ADSENSE YA DA GOOGLE HABERLER PLATFORMUNA UYGUN İSE SİZLERE NE YAPMANIZ GEREKTİĞİNİ BELİRTİYORUZ. EĞER SİTENİZ UYGUN DEĞİLSE SİZE EKSİKLERİNİZİ VE NE YAPMANIZ GEREKTİĞİNİ BELİRTİYORUZ. KESİNLİKLE SİZE SİTENİZİ % 100 ADSENSE VE GOOGLE HABERLER PLATFORMUNA DAHİL ETME GARANTİSİ VEREMİYORUZ HİÇ KİMSE BUNU VEREMEZ.

Fakat eğer temiz ve disiplinli çalışıyorsanız teknik ve yazılımsal konuda eksikleriniz tamamsa dediklerimi uygulayarak bunları başarabileceğinizi garanti ediyorum.

* Web sitenize Adsense hesabı alarak nasıl onaylatacağınız konusunda yapmanız gerekenleri söylüyorum.
*Web sitenizin hızlı index alması için neler yapmanız gerektiğini belirtiyorum
*Sitenizdeki bütün eksikleri size belirtiyor ve düzeltmenizi sağlıyorum
*Çalışma periyodu çizelgesi çıkartıyor ve belirli bir süre ne şekilde uygulamalar yapmanız gerektiğini belirtiyorum.
*Sosyal medya kullanarak web sitenizi tanıtma ve index aldırmak konusunda size pratik bilgiler veriyorum
*Dmoz kaydı nasıl alınır ve Dmoz'un neden önemli olduğu konusunda sizi aydınlatıyorum.
* Haber ajansında üye olduğunuzda sisteme düşen haberleri nasıl özgün şekilde kitlelere sunabileceğiniz konusunda size bilgi veriyorum.

PAKET VE ÜCRETLER

1 STANDART EKSİK ANALİZİ : 250 TL + KDV

2 WEB SİTENİZİN GOOGLE NEWS / HABERLER & ADSENSE & SEO UYUMLULUK, SORUNLARININ GİDERİLMESİ + İÇERİK, HABER GİRİŞİ KONUSUNDA TEKNİK BİLGİLER, RSS ÇALIŞMASI KATEGORİ DÜZENLEMESİ, KÜNYE VE UYUMLULUK BİLDİRİMLERİ İLE SİTENİZİN GOOGLE NEWS & ADSENSE UYUMLU HALE GETİRİLEREK HAZIRLANMASI, ARAMA MOTORLARI GOOGLE & YANDEX & BİNG OPTİMİZASYONU.

750 TL + KDV OLARAK BELİRLENMİŞTİR.

Önemli; Gerçekleştirilecek çalışmadan sonra sitenizin hiçbir şekilde Google News & Adsense dahil edileceği garantisi yoktur.

Ekstra yapılmasını istediğiniz çalışmalar için

* Düzenli RSS, SEO, TANITIM YAZISI, REKLAM SOSYAL MEDYA PAYLAŞIM KONTROLÜ

gibi hizmetler ekstra ücret gerektirmektedir.

Google News uyumlu haber içeriği ya da normal içerikler için günlük, aylık EDİTÖR'lük hizmetimiz mevcuttur.

Günde 5 adet Google News & Seo uyumlu makale ( Haber ya da içerik ) bedeli 60 TL'dir.

15 günlük paketimizde ise günde 5 içerik 700 TL'dir.

Eğer yoğun bir insansanız ve ekibinize Google'da ilk sayfalara çıkacak içerikler girecek takım arkadaşları arıyorsanız editör hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Sitenize girilecek içerikler minimum 350 kelime ve en az 2 fotoğraf barındıracak şekilde Google uyumlu olacaktır. Bu şekilde Sitenizin Google News'e dahil olmasına katkı sağlayacaktır.

iletisim@habermark.com ya da 05534600007